Bugun...
Türk Töresi misafiri başköşeye oturtmayı emreder!


Abdullah Azizoğlu
 
 

Ey Akınc’ıyı yuhalayan beyinsiz…

Sen eylemdeydin, gelen de bu ülkenin Cumhurbaşkanı. Sen ev sahibi sayılırdın, gelen misafir. Savunduğunu iddia ettiğin değerlerin arasında devletin başına hürmetten ve saygıdan başka ne vardır?

O değerlerin arasında, “Hoş geldin” dedikten sonra misafiri başköşeye oturtmak yok mudur?

Bunlar elbette var ama sen, Türk töresini yerle bir ederek devletin başını yuhaladın. Neden geldiğini merak bile etmediğin misafiri geldiğine geleceğine bin pişman ettin.

Oysa hazır bulmuşken neden geldiğini öğrenebilir, sen de orada bulunma sebebini anlatabilirdin. Söyleyeceklerini kabullenmeyip eylemine devam da edebilirdin ama bir ‘medeni insan’ olduğun ortaya çıkardı.

 “Senden ne köy olur ne kasaba” diyecektim ama vazgeçtim. Çünkü köy de kasaba da, bunlardaki en berbat sokak da bir değerdir. Ama sen, misafirin medeni cesaretini dahi göremeyecek derecede kör olduğunu olduğunu ispatladın.

Senin gibi dostu olanın başka düşmana ihtiyacı kalmamıştır.

SON SÖZ: Ve siz (Durum elverse benim de orada olacağım) Afrika Gazetesi’ni protesto eylemini düzenleyenler…

Cumhurbaşkanı Seçimi’nde kendisine oy vermiş veya vermemiş olmanız sonucu değiştirmez, şimdi beğenip beğenmediğiniz solda sıfır kalır.

Misafiriniz; elinizde taşıdığınız bayrağın temsil ettiği -gururumuz olan- devletin Cumhurbaşkanı idi ve şimdi ona özür borçlusunuz.

Kendinizden bu mertliği esirgemeyin.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI